top of page
Stella Mare Yatçılık ve Denizcilik AŞ

Stella Mare Yachts 

Şirketimiz İzmir’de kuruldu ve 2001 – 2009 Yılları arasında MarinCraft Markası altında yüksek kalitede tekneler üreterek Voyager 315, Voyager 34, Voyager 45, Marlin 25, Marlin 29 modellerinden onlarca tekne satışı yapmayı başardı. MarinCraft yurtiçi ve yurtdışı pazarında çok beğenilen bu modellerle önemli satış başarıları yakaladı.

Şimdi bu bigi ve birikim ile İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesinde mükemmel tekneler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. 

Stella Mare 720 Görsel
Stella Mare 720 Görsel
Stella Mare 720 Görsel
Stella Mare Logo
Stella Mare 720 Görsel

Misyon

Stella Mare Yacht, deniz tutkunlarına eşsiz bir lüks ve konfor sunarak, açık denizlerde unutulmaz anlar yaşatma taahhüdünde bulunur.

Stella Mare 720 Görsel

Vizyon

Stella Mare Yacht olarak, yenilikçi tasarımlarımız ve üstün mühendislikle, denizcilik sektöründe dünya çapında bir lüks simgesi olmayı hedefliyoruz.

Stella Mare 720 Görsel

Markamız

"Stella Mare Yacht, denizlerdeki zarafet ve gücün simgesi olarak, her yolculuğu eşsiz bir keşif serüvenine dönüştürür.

Denizlerdeki Konforunuz İçin

Üretim Kalitemiz

Stella Mare Yacht, denizlerdeki konforunuz ve güvenliğiniz için üretim kalitesinde sıfır taviz ilkesiyle hareket eder. Teknemiz, ustalıkla seçilmiş malzemeler ve ileri teknoloji ile donatılmıştır, bu da bizi açık denizlerin zorlu koşullarına mükemmel şekilde adapte olabilen, dayanıklı ve güvenilir tekneler üretme konusunda güvenilir bir tercih yapar. Gelişmiş mühendislik yaklaşımlarımız ve zanaatkarlıkla harmanlanmış ince işçiliğimiz, Stella Mare Yacht'ı denizlerdeki konforunuzun yeni standardı haline getirir. Biz teknemizi bir sanat eseri gibi ele alır ve sizlere sadece en iyi denizcilik deneyimini sunmayı taahhüt ederiz.

Yeşil Bir Dünya İçin

Sürdürülebilirlik Hedeflerimiz

Stella Mare Yacht, denizleri korumaya adanmıştır; sürdürülebilirlik hedeflerimizle çevreye saygılı üretim süreçlerimiz ve yenilenebilir enerji kullanımımızla yeşil bir geleceğe yelken açıyoruz. Her adımda çevre dostu inovasyonları benimseyerek, denizlerimizin korunmasını ve sürdürülebilir denizcilik pratiklerini öncülük ediyoruz.

Stella Mare Yacht Sürdürülebilirlik
bottom of page